Naše služby

Dárkové poukazy

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit své blízké? My Vám nabízíme dárkové poukazy v hodnotách 500, 1000 a 1500,- Kč, které určitě potěší.

Poukaz Pastýř

Catering

Již několik let nabízíme nejširší možné cateringové služby.
Zajišťujeme catering pro akce firem. Naším klientem byla při své návštěvě v Lanškrouně i Lucie Bílá. Ale stejně tak obstaráváme cateringové služby také pro soukromé večírky a rodinné párty, nejrůznější prezentace či oslavy, bankety, svatby, plesy, rauty, konference, semináře...

Svatby a Oslavy

V tomto oboru máme bohaté zkušenosti a jsme připraveni splnit Vám veškeré Vaše požadavky. Připravili jsme s úspěchem, jak velké akce - rauty pro 200 osob, velké svatby na zelené louce i u nás v restauraci, slavnostní obědy, večeře, dodávky studených jídel a jiné, tak i malé pohoštění – firemní obědy pro návštěvy u Vás ve firmě, malé občerstvení pro rodinné oslavy, raut v naší restauraci a podobně.

Kulturní akce

Rádi vám zajistíme večery s živou či reprodukovanou hudbou, poskytneme prostory pro uspořádání koncertu nebo jiné společenské akce a to v salonku, restauraci, zahrádce nebo s využitím nádherného prostoru farní zahrady. Spolupodílíme se také na pořádání tradičního lanškrounského festivalu Kulturní léto.